Duvardan Duvara Halı Ankara

Duvardan Duvara Halı Ankara

Özel Motifli Cami Halısı Çeşitleri

İbadetlerin gerçekleştirildiği camilerde cemaatin rahat edebilmesi için kullanılan halı modelleri oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında çıplak ayakla camiye girilmesi sebebi ile ortaya çıkabilen kötü koku ve halılardaki lekeler, hijyen kurallarının yok olmasına sebep oluyor. Sektörde uzun yıllar deneyimin verdiği güvenle hareket eden firmamız cami halısı üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 Her mekâna uygun ve özel motifli seçenekleri ile birlikte sunulan cami halısı ürünlerini Türkiye’nin tüm bölgelerine sorunsuz olarak ulaştırmaktayız. Görsel anlamda camilere uygun şekilde tasarlanarak sunulmuş olan cami halısı ürünleri özel elyaf malzemeleri ile üretilmekte ve bu sayede uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

 Duvardan Duvara Cami Halısı Ankara Fiyatları

 Ankara merkezli olarak üretim, satış ve temizlik hizmetleri gerçekleştiren firmamız, ülkemizin tüm bölgelerinden siparişler almakta ve uzak ya da yakın fark etmeksizin cami halısı Ankara ürünlerinin teslim işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Son dönemlerde camilerde kullanılan duvardan duvara halı modellerini en uygun fiyatlar üzerinden satışa sunan kadromuz, ölçü ve modellere göre farklı fiyat tarifelerine yer veriyor.

 İnternet üzerinden kolay şekilde sipariş verebilecek olduğunuz cami halısı Ankara modelleri için sunmuş olduğumuz özel sipariş formunu doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Diğer halı çeşitlerine göre alev tutmayan ve kötü kokular yaymayan cami halısı Ankara ürünleri, aynı zamanda saf yün malzemeleri kullanılarak üretilmekte ve buna göre zarar görmeden uzun seneler kullanılabilmektedir.

 Hızlı Teslimat Garantili Cami Halı Modelleri

 Her çeşit ve farklı ölçekli camiler için özel renk ve motiflerle üretilmiş olan cami halı modelleri aynı zamanda isteğe özel olarak farklı renkler ile üretilmektedir. Otel ya da farklı yapı alanları için üretilmiş olan halı ürünlerin farklı olarak imal edilen cami halı modelleri normalden daha fazla dayanıklıdır.

 Dayanıklı olması sayesinde uzun seneler yıpranmadan ve hasar görmeden kullanılabilen cami halı modelleri alev ve yangınlara karşı oldukça dayanıklıdır. Verilen siparişlerin ardından mümkün olan en kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim işlemi firmamızca gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında cami halı çeşitleri için özel temizlik ve yıkama işlemleri de özel çalışan kadromuz tarafınca en uygun ücretler üzerinden gerçekleştiriliyor.

Cami Halılarımız; alev almaz, kir ve lekeye karşı ekstra dayanıklı, diz izi yapmayan ve hav çıkarmayan özelliklere sahip olarak üretilmektedir.

Duvardan duvara halı modelleri de farklı birçok alana uygulanabilen fonksiyonel halıların başında geliyor. 
Şık görünüme sahip olan duvardan duvara halılarımız, halının desenleri ve renklerinin de kullanacağımız mekana uygun olması beklenir. Camilerde kullanılacak Osmanlı motiflerinin yer aldığı duvardan duvara halı modelleri ile otellerde kullanılacak duvardan duvara halılar arasında görsel bir farklılık olmalı.

Ucuz ve uzun ömürlü duvardan duvara halı modellerimiz mevcuttur.

 
Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu