Cami Halısı

Cami Halısı

Cami Halı Modelleri

Türkiye’de cami halı modelleri çok çeşitli değildir. Üç veya beş çeşit cami halısı ülkemiz için yeterli gelmiş, çeşitlilik önemsenmemiştir. Çünkü burada önemli olan çeşitlilik değil kalitedir. Türkiye’ de cami halısının kaliteli olmasına büyük önem gösterilmiş. Her gün yüzlerce insanın ziyaret edip ibadetlerini gerçekleştirdiği yer olan camiler, kaliteli halıları fazlasıyla hak etmiştir. Camiyi ziyaret edip namazlarını eda eden insanlar başlarını o halılara koyarlar. Halıda herhangi bir kokuya rastlamak ibadet eden kişiye haksızlık sayılır. Bu nedenledir ki ülkemizde cami halısının kalitesi fazlaca önemsenmiştir.

Yün Cami Halısı

Kalite deyince akla ilk gelen yün cami halısı olmaktadır. Yün cami halılar, cami halı modelleri arasında en fazla tercih edilen halı modelleridir. Yün cami halıları oldukça dayanıklı halılardır. Asla üzerlerinde koku oluşmasına izin vermezler. İnsan sağlığına yardımcı olan yün cami halısı yüksek kalite olarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli halılara cami halısı Ankara aracılığıyla ulaşabilir. Camilere kaliteli halıları yerleştirebiliriz.

Saflı Akrilik Cami Halısı

İkinci kalite olarak akrilik denilen halılar göze çarpar. Türkiye’de ki ve Avrupa’da ki birçok camide kullanılan cami halıları akrilik halılara örnektir. Aynı yün cami halısı kadar kaliteli ve güzel dizayn edilmiş halılardır bunlar. Saflı akrilik halılara cami halısı Ankara ile ulaşmak mümkün olabilmektedir. Bu tür halıların bir diğer avantajı ise çok uzun yıllar eskimemesidir.

Polyamid Cami Halısı

Üçüncü sırada polyamid cami halısı yer alır. Polyamid cami halısının avantajı antialerjik olmasıdır. Polyamid cami halısı en az akrilik cami halısı kadar uzun ömürlü olabilmektedir. Yıllara meydan okuma özelliği bu halı türünde de geçerli olabilmektedir.

Göbekli Cami Halısı

Dördüncü sırada göbekli cami halısı yer alır. Göbekli cami halısına, cami halısı Ankara ile ulaşım sağlanabilir. Görüntü olarak zengin bir içeriğe sahip olan halı, her camiye uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Göbekli cami halısı, cami halı modelleri arasında dikkat çeken bir özelliğe sahiptir. Görüntü olarak büyük desenleri bünyesinde barındıran göbekli cami halısı özel olarak tasarlanmıştır. Çeşitli renklerini bulmak mümkündür. Renk çeşitliği fazla olan göbekli cami halısı üzerinde kötü kokuların oluşmasına da asla izin vermez. Görünüşü kadar halının kalitesi de göze çarpmakta, camilere yakışan halı modelini gözler önüne serebilmektedir.

google Etiketler: cami halıları, cami halisi, cami halısı, cami halı, cami ısıtma sistemleri, cami halı fiyatları, ankara cami halısı, cami yerden ısıtma sistemleri, mescid halısı, yün cami halısı, duvardan duvara halı, protokol halısı, mescid halisi, hali seccade, duvardan duvara halı fiyatları, yün cami halıları, göbekli cami halısı, seccadeli cami halısı, mescit halısı, ankara mescit halısı, mescit halısı ankara, mescid halısı, mescid halısı ankara, ankara mescid halısı,cami yerden ısıtma sistemleri, saflı akrilik cami halısı, ankara saflı akrilik cami halısı, saflı akrilik cami halısı ankara,saflı polyamid cami halısı, ankara saflı polyamid cami halısı, saflı polyamid cami halısı ankara, polyamid cami halısı,göbekli cami halısı fiyatları,göbekli cami halısı ankara,ankara göbekli cami halı fiyatı, ankara duvardan duvara halı,duvardan duvara halı ankara,ankara duvardan duvara halı fiyatları,apollo,apollo 601,apollo 602, apollo 603, apollo 701, apollo 702, karo halı,ankara karo halı, apollo kolleksiyonu, ofis halıları, ev parke halı,otel karo halı,ofis karo halı, concorde, phantom, mirage