Cami Isıtma Sistemleri

Cami Isıtma Sistemleri

Döşeme altı ısıtma: Normal bir cami halısının ( 0.10 m2 K/W ile 0.17 m2 K/W arasında) ısı direncine sahip olduğu dikkate alınmalı, bu konu planlama aşamasında ısıtma sistemi satıcısıyla görüşülmelidir.

Cami Halılarımızın hav kalitesi çok yüksek olup, kolay temizlenebilmekte, kir tutmamakta, dökülme olmamakta ve ibadet yapan Vatandaşımızın ayaklarını yormamaktadır.

Cami halı altı ısıtma sistemleri en ucuz ve en ekonomik ısıtmayı sağlar. Isıtma sistemlerimizde amaç camiyi değil cemaati ısıtmaktır, Son derece sağlıklı ve güvenlidir.

İsteğe göre, Namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilir , istediğiniz safları ısıtabilir , istediğiniz zaman da otomatik olarak kapatma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilgisayar kontrollü zaman ayarlı ısıtma sistemlerimiz caminize kurulmaktadır.

Yerden ısıtma ve oda derecesinin termostat ile kontrolü, termal rahatlık seviyesini düşürmeden, oda ısınının geleneksel radyatör ısınmasından 3-4 derece düşük ayarlanmasına olanak verir. Bu da enerji kaybının %10-20 azalmasını sağlar. Estetik ve temizdir. 

cami ısıtma sistemlerinde Karbon Film ya da polyester Film  kullanılmaktadır.

Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu