Saflı Polyamid Cami Halısı

Saflı Polyamid Cami Halısı

Polyamid Cami Halıları Ve Özellikleri

Cami halıları uzun ömürlü olmalıdır. Bunun farkında olarak ürettiğimiz halılar Granit Hali web sitesinde de yer almaktadır. Halılarımız camilere özel tasarlanarak, alkolsüz dezenfektan ile dezenfekte edilmiştir. Bu sayede haram bir ürün sürülmemiştir.

 Cami halılarının uzun ömürlü olması amacıyla alev almayan, tüy dökmeyen, antiseptik ve antibakteriyel yapıda üretilmiştir. Polyamid elyaflar uzun ömürlüdür ve aşınma yapmaz. Granit Halı Firması tarafından Saflı Polyamid Cami Halısı garantilidir.

 Saflı Polyamid Cami Halısı:

 Saflı Polyamid cami halısı döşenecek bölgenin zemini mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer zemin temiz değilse veya zeminde kimyasal atık varsa, saflı polyamid cami halısı döşenmemelidir. Döşenecek olursa halıya zarar gelebilir veya halı kokabilir. Kokuşma gerçekleşir.

 Polyamid, iplikten dokuma yapılmasıdır. İçerideki ortamın gürültülü olmasını engeller. Polyamid cami halıları camilere göre ayarlanmıştır. Camiye uygun olarak motifler üretilmiştir. Motifler, sade ve göze en az çarpacak şekilde tasarlanmıştır. Renkli ve çok desenli bir halı konsantrasyonu azaltacaktır.

 Ayrıca polyamid cami halıları kolayca temizlenebilir. Temiz bir zemin olduğu sürece herhangi kötü bir koku oluşturmaz ve leke tutmaz. Halının renginde açılma, solma olmaz. Polyamid cami halıları kolay temizlenebilir özelliğinin sayesinde böceklenme yapmaz, yuva oluşturmaz.

 Polyamid iplik türünden dolayı oldukça kliteli bir üründür. Üretiminin sağladığı olanaklar içinde dayanıklıdır. Bu yüzden firmamızdan alınan bir polyamid cami halısı uzun yıllar boyunca güvenle, şıklığını kaybetmeden kullanılabilir.

 Polyamid Cami Halıları Modelleri Fiyatları:

 Polyamid cami halıları modelleri fiyatları nasıldır? Polyamid cami halıları modelleri fiyatları öğrenmek isteyenler için Granit Halı web sitesini ziyaret edebilirler. Renk renk ve desen desen birçok seçenek sunan Granit Halı, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatta sizlerle buluşturmak için çaba sarf ediyor. Eğer siz de polyamid cami halıları modelleri fiyatları görmek veya sipariş vermek isterseniz, web sitesinde belirlenen sipariş formunu doldurabilirsiniz.

 

Cami halısı desen olarak sade olmalı, dikkati dağıtmamalıdır. Polyamid Cami Halısı, tüy dökmeyen, alev almayan, antibakteriyel ve antisitetik yapıya sahiptir. Camilerde en çok kullanılan ve en çok bilinen halı elyafıdır. Polyamid elyaflar uzun ömürlü ve aşınmaya dayanaklıdır.
Firmamız tarafından Saflı Polyamid Cami Halısı garantilidir.

 
Ürün Görselleri

 

 

 

Ürün Sipariş Formu