Göbekli Cami Halısı

Göbekli Cami Halısı

Mimariyi Ön Plana Çıkaran Göbekli Cami Halısı

Görsel açıdan daha zengin ve camilerin mimari yapılarına daha uygun olarak tasarlanmış olan göbekli cami halısı ürünleri, özel ölçeklemeleri sayesinde tüm camiler için uygun şekilde kullanılabilmektedir. Diğer cami halılarından daha farklı olarak tasarlanmış olan göbekli cami halısı modelleri, göbek yani orta kısımlarında özel ve büyük desenleri barındırıyor.

 Farklı renk tonlarında üretilebilmesi sayesinde camilerin iç özelliklerini kolay şekilde yansıtabilen göbekli cami halısı çeşitleri, aynı zamanda oldukça kötü kokuların oluşmasının da önüne geçmektedir. Bu sayede özellikle Cuma günleri dolup taşan camilerde meydana gelebilecek olan leke ve kokuların önüne geçilebilmektedir.

 Göbekli Cami Halılarının Özellikleri

 Göz yormaması ve görünüm açısından oldukça zengin durması gibi özellikleri barındırmakta olan göbekli cami halıları günümüzde özellikle büyük camilerde görsellik açısından sıkça tercih ediliyor. Camilerin mimari yapılarına özel şekilde üretmiş olduğumuz göbekli cami halıları yün ve pamuklu görünümlere sahiptir.

 Kırmızı, sarı, mavi, lacivert ve deniz mavisi gibi çeşitli renk tonlarına sahip olarak üretmiş olduğumuz göbekli cami halıları kolay ve sorunsuz temizleme seçeneklerine sahiptir. Bu sayede belirli dönemlerde temizlenmesi göbekli cami halısı çeşitlerimizde herhangi bir sökülme ya da yıpranma olmamaktadır. Uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilen cami halı çeşitlerinde ayrıca alev almaz özellikleri de bulunuyor.

 Canlı Renk Özellikli Cami Halısı Modelleri

 Sürekli temiz ve sağlıklı olması gereken camiler, hemen her gün büyük bir kalabalığı ağırlamaktadır. İbadetlerin yapılması sırasında özellikle yaz aylarında nemden dolayı koku ve lekelenmeler camideki halılarda sıkça görülmektedir.

 Sağlam ve kaliteli şekilde üretmiş olduğumuz cami halısı ürün modellerimiz arasında en fazla tercih edilen göbekli halı çeşitleri özellikle canlı renk ve kaliteli olması ile ön plana çıkıyor. Doğal elyaf malzemeleri kullanılarak üretilmiş olan cami halısı modellerimiz arasında yün, akrilik ve palyamid malzemeli çeşitlerde yer alıyor.

Yün cami halıları ile birlikte akrilik cami halıları da sıklıkla tercih edilmektedir. Akrilik cami halıları yün ve pamuklu halı görünümü verebilme özelliğine sahiptirler. Kolayca yıkanabilen akrilik cami halıları, yıllarca şekillerini korurlar. Her türlü haşerata, yağa ve kimyasal malzemeye dayanıklıdırlar. Bu özellikleri ile yıllık maliyet hesaplandığında oldukça ekonomik oldukları göze çarpar. Çünkü çok uzun yıllar hizmet etme kapasitesine sahiptirler.

Göbekli Cami Halısı camilerimize uygun bir tercihtir. Fazla Gözü yormaz ve güzel bir görünüm sağlar.

 
Ürün Görselleri

 

 

 

Ürün Sipariş Formu