Halı Altı Ev Isıtma

Halı Altı Ev Isıtma

Halı Altı Isıtma Sistemleri

Ev, firma ya da cami gibi çoklu kullanım alanlarının ısıtmasında yaygın olarak yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. Mevcut binanın dış yalıtımı, özellikle kış aylarında nükseden ısınma ihtiyacını karşılar nitelikte değildir. Yeterli verim alınamamasının yanında katlanan doğal gaz faturaları da ülke genelinde özellikle orta ve düşük gelirli ailelerin korkulu rüyası haline gelmiştir.

 Yerden ısıtma sistemleri; elektrikli kablolama, zemin altına boru döşeme ve halı altlarına karbonik filmlerin yerleştirilmesiyle çeşitlere ayrılmaktadır. Genel özellikleri bakımından kurulum ve kullanım olarak birbirinden ayrılan birçok özelliği olmasının yanında ortak bir hedef için geliştirilmiştir. Yerden ısıtma sisteminin çeşitleri genel olarak, faturaları minimuma indirerek sistemden alınan verimi maksimum hale çıkarmayı hedeflemektedir. Bu sayede mevcut halı altı ev ısıtma sistemi çoğu mülk sahibinin ilk tercihi haline gelmiştir.

 Halı Altı Isıtma Sistemlerinin Kullanımı

 Piyasa üzerinde yaygın olarak kullanılan ev halı altı ısıtma sistemleri konutlar dışında camilerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Camilerin genişliğinden dolayı mevcut ısıtma sistemleri, ibadet eden insanların ısınma ihtiyacını yeterli şekilde karşılamadığından problemlere davetiye çıkarmaktadır. Bunların önüne geçmek adına yerden ısıtma sistemleriyle ısınmanın ayaklardan başlanması sağlanarak ısının kısa süre içinde tüm vücuda yayılması sağlanır.

 Camilerdeki kullanım dışında ev halı altı ısıtma sistemleri için doğan ihtiyaç, genel olarak ev inşaatında kurulan sistemin yeterli olmayışından kaynaklanır. Bununla beraber soğuğun en çok ayaklardan hissedilmesi nedeni ile evlerde bulunan halılar veya halıfleksler yerden yalıtım için yeterli ürünler değildir. Bu ürünlerin yalnızca dekoratif olarak kullanımını sağlayacak olan halı altı ev ısıtma sistemi artık her evde mevcut haldedir.

 Halı Altı Isıtıcılarının Kurulumu

 Halı altı ısıtıcılarının kurulumunu mevcut mülk sahibinin gerçekleştirebileceği gibi profesyonel bir firmadan da yardım alınabilir. Eğer kişinin mevcut bir tecrübesi veya bilgisi dahilinde değilse bu konu, halı altı ısıtıcı Ankara şubesinden yardım talep edilmesi tavsiye edilir. Bu sayede sistem üzerinde herhangi bir hata payına yer verilmeden maksimum verimlilikte bir kullanım söz konusu olur. Sistem işleyişi hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak için halı altı ısıtıcı Ankara şubesi ziyaret edilebilir.

 Halı Altı Isıtma Sistemlerinin İşleyişi Nasıl Gerçekleşir?

 Yerden ısıtma sistemlerinin bir ürünü olan karbonik filmler, ev halı altı ısıtma sistemleri için oldukça önemli bir kısmı oluşturmaktadır. Halı altına dizilen bu filmler, ısıtma sistemleri arasında insan sağlığı için en iyi hizmeti veren sistemler arasındadır. Karbon ısıtıcı filmler, iki bakır plaka arasına yerleştirilen karbon elementi ile oluşmaktadır. Özellikle küçük çocuk bulunan evler için vazgeçilmez nitelikte olan halı altı ısıtıcılarına, halı altı ısıtıcı Ankara şubelerinden kolaylıkla sahip olunabilir. Oldukça düşük maliyetli olmasının yanından kurulumu da sıkıntısız bir şekilde gerçekleşmektedir.

 Halı Altı Isıtma Sistemlerinin Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar

 Sıvıya veya herhangi bir darbeye karşı halı altı ev ısıtma sistemi oldukça dayanıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Çok ince bir yapısı olduğundan dolayı herhangi bir görüntü kirliliğine olanak tanımaz ve ev içerisinde sistemin hiçbir parçasını bulundurmadığından modern bir görünüm oluşumunu sağlar. Bu avantajlarının yanında, mekan üzerinde oluşacak herhangi bir manyetik alana karşı duyarlılığı bulunmamaktadır.

Halı Altı Ev Isıtma karbon film ile mümkün. Karbon film ısıtıcı zeminde daha kullanışlıdır. Evlerde, otellerde, yurt ve cami gibi kalabalık alanlarınıza uygulatma imkanınız bulunmaktadır. Özellikle otel ve kreş gibi mekanlarda kalanların rahatlığını sağlayan bir sistem olması nedeniyle önem taşıyor. Uzun ömürlü olan karbon film ısıtıcı, üzerinde toz barındırmıyor.

Konut ve iş yerleriniz için talep edeceksiniz de binanın yalıtım ve bulunduğu il durumuna göre karbon ısıtma filmi seçilir. Çocuk ve bebekler için ideal olan yerden ısıtma sistemi, konforlu bir ısınma biçimi olup ister evinizin her tarafında isterseniz de belirli bir oda için uygulanabilmektedir.

 
Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu