Saflı Akrilik Cami Halısı

Saflı Akrilik Cami Halısı

Saflı Akrilik Cami Halıları

Camilerin ve cemaatin beklentilerini karşılar talepleri doğrultusunda en kaliteli ve özgün cami halılarını üretir. Ülkemizde artış gösteren saflı akrilik cami halısı ihtiyacına, en iyi şekilde cevap vermek amacı ile imalata başlanmıştır. Camilere halı adı altında özel dekorasyon ve boyutlar ile hizmet verilmektedir.

 Türkiye’nin dört bir yanında bulunan camilere layık oldukları en güzel saflı akrilik cami halısı ile hizmet verilmektedir. Saflı akrilik cami halısı ile güzellik sunulmaktadır.

 Camilere Halı

 Her caminin farklı bir karakteri vardır. Camilere halı, her camiye özel desen, model ve renk seçenekleri mevcuttur.

 Yapısı ile yün görünümü ve hissi verebilen bir elyaf çeşidi olan akrilik, küflenmeye dayanıklıdır ve güneş ışığı direnci yüksektir. Klasik Türk halkı kültüründe önemli yeri olan yün halıya benzerlik göstermektedir. Cami halıları değişen tasarım özellikleri ile hazırlanmaktadır. Bu tasarım detayları cematin ibadette daha rahat yer almasına yardımcı olurken aynı zamanda daha sık saf tutulmasını da sağlar. Saflı akrilik cami halısı fiyatları oldukça uygundur.

 Saflı Akrilik Cami Halısı Avantajları

 Sentetikler içerisinde doğal ipliğe en yakın olan iplik cinsidir. Diğer doğal ürünlere göre saflı akrilik cami halısı fiyatları daha uygundur. Keçelenme, aşınma, iz yapmaya ve kirlenmeye oldukça dayanıklıdır. Ayrıca küflenmeye, rutubete ve güvelenmeye karşı da dayanıklıdır. Az leke tutar ve temizlenmesi kolaydır. Nem çekmez bu nedenle de ıslak zeminlere uygundur. Halının güneş ışınlara karşı dayanıklığı oldukça yüksektir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra yumuşaktır.

 Saflı Akrilik Cami Halısı Fiyatları

 Camilere halı konusunda oldukça gelişmiş olan firmada farklı desen seçeneği ile seccadeli ve göbekli cami halıları ile uygun fiyata hizmet verilmektedir.

 Saflı akrilik cami halı fiyatları oldukça uygundur ve bu halılar dayanıklı kullanışlı modellerdir. Cami halıları model ve tasarım olarak değişip caminin metrekaresine göre fiyatlarda da değişmeler olmaktadır.

 

Cami Halılarında Akrilik Cami Halısı tercih etmenizde fayda var.Cami Halısı’ nın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, Akrilik Cami Halısı’ nı tercih etmenizde fayda var. Yün Cami halısında, ipliğin elyaf uzunlukları koyun tüyleri kısa olduğu için ve bunun yanında halı dokuma tezgahı sonrasında iplik kesildiğinde elyaf uzunlukları büsbütün kısalır. Bunun sonucunda halıdan devamlı hav çıkar. Cami halısından devamlı çıkan hav halının çok kısa bir süre sonunda komple keçeleşmesini sağlar. Akrilik Cami Halısının ipliği ise sonsuz elyaftır. Dolayısıyla bu halılarda hav çıkmaz.
Akrilik, polipropilen halıların ham maddesi petroldür, doğal değildir. Camilerimizde ayak basılan, alın konulan yerlerde izler ve basıklılığın olmaması çok önemlidir. Yün halı esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı yatma yapmaz. Cami halısı desen olarak sade olmalı, dikkati dağıtmamalıdır. Halı, yün olmasından dolayı koku yapmayacağından ve sert olmayacağından ibadet esnasında sıkıntı vermeyecektir. 

Cami Halıları uzun ömürlü ve kaliteli olmalıdır.

Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu