Mirage

Çeşit Çeşit Halı Modelleri

Her evin vazgeçilmezi haline gelen halılar, geçmişten günümüze değin çeşitli değişikliklerden geçmiş olup evimizin süsü haline gelmiştir. Birbirinden farklı desenleri ve motifleri ile zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kullanım alanına göre halılar çeşitlilik gösterir. Ofis kreş ev halısı gibi kullanılan alanlarına göre halı çeşitlerinde çeşitlilik artmıştır. Karo halı Ankara, cami halısı, duvardan duvara halı, mirage halı bunlardan birkaçıdır. Bunlardan en sağlıklı ve toz tutmayanı ise yün halılar olup temizlenmesi kolay ve yüksek konfor sağlar.

 Mirage Halı

 Mirage halı sıradan halıların yapımından farklı olarak yün ve akrilik kullanılır. Sade bir stile sahip olan bu halılar temizlenmesi kolay ve kir tutmaz. Esnek bir yapısı olup aşınmalara karşı dirençlidir. Ayrıca yumuşaklık hissi de verdiği için büyük beğeni almıştır.

 Ofis Kreş Ev Halısı

 Bu tarz halılar kaliteli olup dayanaklılığı yüksek seviyededir. Uzun ömürlü bir yapıya sahip oldukları için anti statik özelliğinden dolayı alev almaz. Ofis kreş ev halısı yapısındaki yünden dolayı esnek olup yatma yapmaz. Kolay bakım yapma olanağı sunar.

 Karo Halı Ankara

 Genel yapısı, iç içe geçmiş parçalardan oluşmuş sanatsal bir örüntü oluşturan halı çeşididir. Yapısında yüksek kalite ipliği olan karo halı Ankara en çok ticari sektörlerde tercih edilir hale gelmiştir. Temizliği kolay yapılabilen karo halılar birbirinden farklı çeşitliliğe sahiptir. Güvenilir ve kaliteli bir kullanım sunar. Dayanıklı oluşu sebebi ile de çok rağbet görmektedir.

Yoğun trafik mekanlar için estetik çözümler yaratma hayalleriniz, Mirage Koleksiyonu

 
Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu