Protokol Halısı ve Aksesuarları

Protokol Halısı ve Aksesuarları

Protokol Halıların Kullanım Alanları

Genel olarak protokol halıları genel olarak oldukça fazla bir kullanım alanına sahip sayılabilecek halılardır. Bu durum onların piyasa sayılarına da etki etmektedir çok fazla bir kullanım alanı olduğu için fazlasıyla talep edilen protokol halıları fazlasıyla da üretilmektedir.

 Protokol Halılarının Kullanım Alanları

 Protokol halısı ve aksesuarları oldukça geniş bir kullanım alnına sahiptir bu kullanım alanları genel olarak oldukça önemli ve değişmez kullanım alanlarıdır. Protokol halısı ve aksesuarları oldukça önemli ve büyük davetlerde olmazsa olmaz konumdadırlar özellikle devlet törenleri ve devlet başkanlarının karşılanması büyük ödül törenleri ve birçok büyük alanda protokol halısı ve aksesuarları kullanılmaktadır.

 Protokol Halılarının Karşılamada Kullanımı

 Karşılama halısı olarak kullanılan protokol halıları genel olarak kırmızı halı olarak adlandırılmaktır ve bu durum tam anlamıyla onları temsil eden bir isimdir. Genel olarak karşılama halısı kullanımı oldukça eskileri dayanmaktadır ve eski zamanlarda kullanılan karşılama halıları oldukça koyu bir kırmızı bir boya ile boyanmaktadır.

 Bu durum genel olarak zamanla değişime uğrasa da karşılama halısı geleneği değişime uğramamıştır ve bu halıların yaygın rengi kırmızı olarak kalmıştır.

 Genel olarak dış mekânda da kullanılan dış mekan protokol halısı olarak adlandırılan protokol halıları vardır. Dış mekan protokol halısı tanımı genel olarak açık davetler için kullanılan karşılama halılarına verilen isim olarak adlandırılabilir. Dış mekan protokol halısı oldukça geniş kullanım alanıyla tercih sıralamasında başlarda kendine yer bulmaktadır.

Protokol Halısı ve Aksesuarları Granit Halı 
% 100 Polyamid
Yıkanabilir
Hav Bırakmaz
Çevre Dostu

 
Ürün Görselleri

 

Ürün Sipariş Formu